اداره تربیت بدنی

شما اینجا هستید

 

مسابقات سراسري تنيس روي ميز بانوان وزارت نيرو گرامي داشت شهداي صنعت آب و برق به ميزباني شركت برق منطقه اي استان خراسان رضوي برگزار گرديد. در اين دوره از مسابقات 14تيم در چهار گروه  به مصاف رقیبان رفتند که درنهایت خانم سارا احمدي عضو تيم تنيس روي ميز آبفا  توانست پس از پشت سرگذاشتن تمامی رقبا  دربخش انفرادی به همراه هم تیمی خود مقام قهرماني تنيس روي ميز دونفره بانوان وزارت نیرو را کسب نماید.

 

مسابقات انتخابي واليبال صنعت آب و برق استان با حضور تیم های  آبفا ، برق منطقه اي، نيروگاه شهيد منتظري، نيروگاه اصفهان و توزيع برق استان در سالن باران شركت برگزار گرديد.اين دوره از مسابقات به صورت 4نفره برگزار شد و در نهایت تيم آبفا توانست با غلبه بر تمامی حريفان به مقام اول اين رقابت ها دست يابد. تيم هاي برق منطقه اي و نيروگاه شهيد منتظري به ترتيب مقام هاي دوم و سوم اين مسابقات را كسب نمودند و كاپ اخلاق نیز به تيم توزيع برق استان تعلق گرفت.

 

تيم تنيس روي ميز بانوان آبفا، در مسابقات انتخابي تنيس روي ميز حوزه هاي مقاومت بسيج ناحيه امام صادق شركت کرد . اين مسابقات با حضور 32 نفر و در 8 گروه چهار نفره و به صورت انفرادي در سالن ورزشی جهاد برگزار گرديد و خانم سارا احمدي از بازيكنان تيم تنيس روي ميز آبفا توانست پس از انجام 3 بازي به مرحله نيمه نهايي راه يابد و سرانجام به موفق به كسب مقام سوم اين دوره از مسابقات گرديد.

 

اعضا تیم آمادگی جسمانی بانوان شرکت که موفق به کسب مقام قهرمانی در مسابقات آمادگی جسمانی بانوان وزارت نیرو در تبریز گردید به دیدار مدیرعامل شرکت رفتند .
در این جلسه مهندس امینی ضمن تبریک به اعضای تیم آمادگی جسمانی بانوان شرکت به خاطر کسب این مقام ارزنده بر حضور حداکثری تیم های ورزشی شرکت در مسابقات مختلف وزارت نیرو تأکید کرد و کسب افتخارات ورزشی را عامل مهمی در اعتلای نام شرکت دانست .

صفحات