اداره تربیت بدنی

 

مسابقات واليبال آقايان شركت به مناسبت دهه فجر با حضور 8 تيم در سالن باشگاه شركت برگزار گرديد. این مسابقات به صورت دوره ای برگزار گردید و در پایان تيم واليبال منطقه 5  مقام  قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب نمود و تيم های تصفيه خانه آب و حفاظت فيزيكي دوم و سوم شدند.

 

تیم  فوتبال نونهالان استان اصفهان مقام اول مسابقات فوتبال نونهالان استان اصفهان را کسب نمود. این دوره از مسابقات  با حضور 12تيم برگزار گرديد و تيم فوتبال نونهالان آبفا  پس ازبرگزاری 16 مسابقه به ديدار پاياني راه یافت و در فینال مسابقات  در برابر تيم فوتبال گيتي پسند با نتيجه 3 بر صفر به برتری رسید و ضمن  کسب  مقام قهرماني فوتبال نونهالان  استان اصفهان به عنوان نماينده استان در مسابقات سوپر ليگ استان حضور می یابد.

 

اولين دوره مسابقات قوي ترين مردان شركت به مناسبت دهه فجر در ستاد آبفا برگزار شد. اين مسابقات با حضور    9 تيم از بخش هاو مناطق مختلف شرکت برگزارشد.مراحل مسابقه شامل 8 بخش كشيدن خودرو به مسافت 10متر، حمل كيسه هاي شن 50كيلوئي، پرتاپ گوي آهنين،وزنه برداري با كنده 50كيلوئي، حمل اسكات تعادلي، حمل چمدان هاي قدرت،غلتاندن لاستيك خودرو، بلند كردن خودرو به وزن 250كيلوگرم و قرار دادن سه وزنه 80،90،100 كيلوئي بر روي پلكان قدرت بود.

* محمد متین رمضانیان در مسابقات کاراته قهرمانی استان سبک شوتوکان ریوبوکای که به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خانه کاراته برگزار گردید موفق به کسب مقام دوم رشته کاتا شد . همچنین در این دوره مسابقات مقام سوم رشته کومیته را نیز احراز نمود .

 

* علی شکوهی نسب در سال 92 از استان اصفهان در مسابقات کشوری کیک بوکسینگ هنو رزمی توکی ما در وزن 75-  رده سنی پیشکسوتان که به میزبانی استان تهران برگزار گردید موفق به کسب مقام اول شد و مدال و بازوبند طلا دریافت نمود .

 

 

به مناسبت دهه فجر دهمين دوره مسابقات تنيس روي ميز شركت آب و فاضلاب استان اصفهان با حضور 14 تیم برگزارشد.

با انجام 42 بازي در نهایت تيم هاي پيشكسوتان، منطقه فلاورجان و امور فنی ستاد مقام هاي اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

همچنین در بخش انفرادي آقايان نصر، مير حسيني و سليمي مقام هاي اول، دوم و سوم را كسب نمودند .

 

مسابقات تنيس روي ميز صنعت آب و برق استان با حضور 6 تيم به ميزباني شركت توزيع برق استان برگزار گرديد.

دراين مسابقات که به صورت دوره اي انجام شد تيم آبفای استان اصفهان موفق شدمقام نائب قهرماني اين مسابقات را كسب نماید و آقاي مسعود جعفري نیز مقام سوم انفرادي راكسب نمود .

 

به گزارش باشگاه فرهنگی ورزشی آبفای استان جلسه اي با حضور بازيكنان تيم تنيس روي ميز بانوان شركت با حضور سجادي فر و پوريامهر در دفتر باشگاه برگزار گرديد كه طي اين جلسه از تيم بانوان شركت تقدير و تشكر ويژه بعمل آمد و بازيكنان اين تيم از حمايت هاي سجادي فر معاون منابع انساني و پوريامهر مدير باشگاه شركت ابراز خرسندی نمودند .

 

به گزارش باشگاه فرهنگی ورزشی آبفای استان همايش ورزش صبحگاهي سراسري بانوان با حضورجمعي از بانوان پرسنل شركت آبفا و ساير ادرات آب و برق به ميزباني نيروگاه اصفهان در فضاي سبز آن اداره برگزار گرديدكه بانوان با همراهي مربي آمادگي جسماني به منظور ايجاد روحيه و نشاط بيشتر جهت شروع فعالیت روزانه به انجام ورزش صبحگاهي پرداختند .

صفحات