اداره تربیت بدنی

شما اینجا هستید

 

حسين زاده دبير شوراي ورزش وزارت نيرو در بازديدي كه از اماكن ورزشي شركت داشت ، ضمن اظهار رضایت از گستردگي امكانات ورزشي شركت آبفا اصفهان ، مجموعه ورزشي باران را مجموعه اي استاندارد و  بي نظير در سطح وزارت نيرو معرفی کرد و از مدير عامل شركت برای پیگیری و ساخت این مجموعه پیشرفته ورزشی قدردانی کرد .

 

 

 

اعضا تیم آمادگی جسمانی بانوان شرکت که موفق به کسب مقام قهرمانی در مسابقات آمادگی جسمانی بانوان وزارت نیرو در تبریز گردید به دیدار مدیرعامل شرکت رفتند .
در این جلسه مهندس امینی ضمن تبریک به اعضای تیم آمادگی جسمانی بانوان شرکت به خاطر کسب این مقام ارزنده بر حضور حداکثری تیم های ورزشی شرکت در مسابقات مختلف وزارت نیرو تأکید کرد و کسب افتخارات ورزشی را عامل مهمی در اعتلای نام شرکت دانست .

 

تيم آمادگي جسماني بانوان شركت پس از كسب مقام اول در مسابقات انتخابي صنعت آب و برق استان كه در ورزشگاه آب منطقه اي اصفهان برگزار گرديد موفق به راه يابي به مسابقات سراسري وزارت نيرودر شهر تبريز ودرنهایت کسب مقام اول این دوره از مسابقات شد . اين تورنمنت  با حضور 27تيم از استان هاي مختلف كشورودر 6 رده سني به ميزباني استان آذربايجان شرقي برگزار گرديدو تيم بانوان شركت آب و فاضلاب استان اصفهان پس از رقابت تنگاتنگ با ساير تيم ها توانست به مقام قهرماني تيمي و سه مقام اول انفرادی اين رقابت ها دست يابد.

 

مسابقات آمادگي جسماني بانوان انتخابي صنعت آب و برق استان به ميزباني شركت آب منطقه اي اصفهان و با حضور 4 تيم توزيع برق، برق منطقه اي،آب منطقه اي و آبفا به صورت انتخابي جهت حضور در مسابقات سراسري وزارت نيرو برگزار گرديد. تيم بانوان شركت آبفا با حضور 5نفر بازيكن در رده هاي سني مختلف در اين مسابقه که دررشته های دو سرعت در حلقه ، پرش از روي مانع، جابجايي وزنه، حركات مارپيچ برگزارشد توانست مقام اول اين مسابقات را كسب نمايد و به مسابقات سراسري وزارت نيرو راه یابد.

 

صفحات