خدمات الکترونیکی
امروز : ۲۵ تير, ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲
شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان

شما اینجا هستید

لوازم کاهنده مصرف
سردوش کاهنده مصرف چیست؟

گونه ای از سردوش های حمام که به منظور کاهش مصرف مورد استفاده قرار می گیرند و به دو دسته سردوش ثابت و متحرک(تلفنی) تقسیم می شوند. تاثیر استفاده سر دوش های کاهنده مصرف یا به واسطه کاهش قطر روزنه و یا بر اساس مکانیزم اختلاط آب و هوا تا ۷۰ درصد منجر به کاهش مصرف آب در زمان استحمام می شوند بدون آنکه تغییری در فشار یا سرعت آب خروجی از دوش احساس شود. روش استفاده سردوش ثابت بر روی علمک ثانت دوش حمام نصب و سردوش متحرک متحرک تلفنی بر روی شلنگ دوش نصب می شود. نگهداری چنانچه احساس نمودید سردوش دچار گرفتگی شده کافی است آن را از محل باز کرده و به مدت کوتاهی (کمتر از نیم ساعت) در داخل محلول سرکه قرار دهید و سپس با یک برس نرم شبیه مسواک روزنه ها را تمیز و در آخر آبکشی کنید.


قیمت (ریال)
سردوشی تلفنی : ۲۵۰،۰۰۰
سردوشی ثابت : ۳۴۷،۰۰۰
آب‌فشان (پرلاتور) چیست؟

آبفشان نوعی از سرشیرهای کاهنده مصرف می باشد که مکانیزم عملکرد این دسته از سرشیرها براساس اختلاط آب و هوا می باشد. تاثیر استفاده : مقدار کاهندگی این نوع سرشیرها ار ۲۰ تا ۳۰ درصد است،بدون آنکه تغییری در فشار یا سرعت آب خروجی از شیر احساس شود. روش استفاده : پرلاتورها برروی شیرآلات روشویی،سینک آشپزخانه،شیر شیلنگی توالت و شیر حمام نصب می گردد. به منظور استفاده از آنها برروی انواع شیرها در دو دسته رزوه داخل و خارج قابل دسترس می باشد. نگهدار ی به منظور عملکرد بهتر پرلاتورها و جلوگیری از گرفتگی آنها،کافی است در هر ماه حداقل یکبار آن را از محل خود بازکرده و به مدت کوتاهی (کمتر از نیم ساعت) در داخل محلول سرکه قرار دهید و سپس با یک برس نرم شبیه مسواک روزنه ها را تمیز و در آخر آبکشی کنید.


قیمت (ریال)
پرلاتور رو پیچ: ۳۳،۰۰۰
پرلاتور توپیچ : ۳۷،۰۰۰
شناسه قبض و تلفن همراه خود را وارد نمایید
اطلاعات ثبت شده در سیستم مشترکین
آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو
نرم افزار CRM آریا