امروز : ۲۸ بهمن, ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان

شما اینجا هستید

ارسال ۱.۰۰۰.۰۰۰پيامك هشدار يخ زدگي براي مشتركين آبفاي استان اصفهان

همزمان با سرد شدن هوا پيامك هشدار پيشگيري از يخ زدگي براي تمام مشتركين آبفاي استان اصفهان  ارسال شد.
مدير دفتر خدمات مشتركين و درآمد شركت آب و فاضلاب استان اصفهان با اعلام اين خبر گفت: به دنبال هشدار اداره كل مديريت بحران استانداري اصفهان در روزهاي پاياني هفته گذشته مبني بر ورود يك سامانه بارشي جديد به استان و كاهش شديد دما، اين شركت اقدام به ارسال نزديك به يك ميليون پيامك براي مشتركين خود به ويژه در مناطق سردسيري كرد.
 رحمت الله آقابابايي افزود: در اين پيامك از مشتركين درخواست شد تا به منظور پيشگيري از يخ زدگي، در اسرع وقت نسبت به پوشاندن و عايق بندي كنتورهاي آب ملك خود اقدام كنند.
وي با بيان اين كه پيش از اين پيام هاي شركت آب و فاضلاب نظير پيام هاي صرفه جويي يا پيشگيري از يخ زدگي همراه با قبوض كاغذي ارسال مي شد افزود: با جمع آوري شماره تلفن هاي همراه مشتركين و اجراي طرح حذف كاغذي آب بهاء، از اين پس تمام پيام هاي آموزشي و اطلاع رساني از طريق پيامك براي مخاطبين ارسال مي شود.
مدير دفتر خدمات مشتركين و درآمد آبفاي استان اصفهان گفت: با توجه به اين كه در گذشته، دوره قرائت و توزيع قبوض آب بهاء هر ۴۵ روز يك بار بود، براي ارسال هر پيام جديد بايد ۴۵ روز منتظر مي مانديم در حالي كه با حذف قبوض كاغذي و استفاده از پيامك، مي توان در كمترين زمان، آموزش هاي لازم را به مشتركين آبفا در سراسر استان ارائه كرد.
وي در پايان افزود: تاكنون نزديك به يك ميليون و ۲۰۰ هزار شماره تلفن همراه از ۹۷ درصد از مشتركين در سامانه جامع مشتركين شركت آب و فاضلاب استان اصفهان ثبت شده كه با همكاري خوب شهروندان به زودي به ۱۰۰ درصد خواهد رسيد.
 آقابابايي افزود: البته تعدادی از این شماره تلفن ها، تکراری و مربوط به مشترکینی است که بیش از یک انشعاب دارند و به همین دلیل برای این قبیل مشترکین فقط یک پیام آموزشی ارسال می شود.

 

حوزه: 
مدیرعاملمعاون خدمات مشترکین و درآمد
آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو
نرم افزار CRM آریا