امروز : ۳۰ تير, ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۵

شما اینجا هستید

مهرورزی واحدهای عملیاتی شرکت با شتاب در عملیات بازسازی شبکه توزیع آب لرستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان  در خصوص جزییات کمک به سیل زدگان لرستان، اظهار داشت: در ۱۵ فروردین ماه ، از سوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان  ۱۶  دستگاه کامیون شامل مواد غذایی وآب آشامیدنی،مواد بهداشتی ، پوشاک و.... برای کمک به سیل زدگان استان لرستان به این منطقه ارسال شد. این در حالیست که نیروهای عملیاتی با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات در حال بازسازی مناطق آسیب دیده هستند
مهندس هاشم امینی با بیان اینکه علاوه بر ارسال مواد غذایی و بهداشتی به سیل زدگان در استان لرستان نیروهای عملیاتی جهت بازسازی و مهار حوادث  ناشی از سیل به این استان اعزام شدند اعلام کرد: کارشناسان اعزامی در کمتر از ۲ روز بیش از ۷ کیلومتر ازشبکه آب را اجرا نمودند که در مدار بهره برداری قرار گرفت
وی با اشاره به  استفاده از لوله های پلی اتیلن در اقطار مختلف در بازسازی شبکه آب مناطق سیل زده اظهار داشت:از لوله های پلی اتیلن در اقطار مختلف برای بازسازی شبکه آب مناطق مختلف استفاده شد این در حالیست که گروههای عملیاتی شرکت آبفا استان اصفهان همچنان بی وفقه  در حال خدمت رسانی با هدف بازسازی هر چه سریعتر مناطق  آسیب دیده هستند.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به  ارسال تجهیزات و ماشین آلاتی که به منظور بازسازی هر چه سریعترمناطق آسیب دیده  در دستور کار قرار گرفت پرداخت و تصریح کرد: چندین دستگاه چرثقیل ، کمپرسی ،بادیسان بحران، پمپ، دیزل ژنراتور به شهر های پلدختر،الیگودرز،خرم آباد ارسال گردید.
مهندس امینی  افزود: هموطنان ما در استان لرستان با توجه به بارندگی و سیل اخیر، در شرایط نامناسبی قرار گرفته اند به همین دلیل تصمیم گرفته شد  هر چه سریع تر نسبت به ارسال کمک به این منطقه اقدام شود این در حالیست که بسیجیان آبفا در خط مقدم خدمت به  سیل زدگان استان لرستان قراردارند بطوریکه ساماندهی نیرو و تجهیزات به استان سیل زده لرستان توسط فرماندهی بسیج آبفا صورت گرفت .
وی در پایان گفت: به زودی مرحله دوم کمک های شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان  به مناطق سیل زده لرستان  نیز ارسال خواهد شد.هر چند که همچنان کارشناسان آبفا و نیروهای عملیاتی در خدمت به سیل زدگان در این منطقه هستند.

 

حوزه: 
مدیرعامل
آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو