امروز : ۳۰ تير, ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲

شما اینجا هستید

"پیرسقاهای" صنعت آب و فاضلاب نیازمند توجه بیشتر هستند/ بنای ایدئولوژی شرکت های آبفار روحیه جهادی و ارزشی است

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان در دیدار نوروزی با اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان این شرکت، بازنشستگان را به عنوان صاحبان اصلی آبفار دانست و با اطلاق عنوان "پیرسقا" به آنها گفت: کارکنان شرکت های آب و فاضلاب روستایی به دلیل عدم پیش بینی و اختصاص زیرساختهای مناسب هنگام تشکیل آنها و کمبود امکانات  همیشه مظلومانه و با سختی به مردم خدمت کرده اند و بدون تردید پاداش این زحمت ها و خدمت ها به عنوان باقیات الصالحات برای آنها به یادگار خواهد ماند.
وی روحیه جهادی را ویژگی  متمایز و مهم بازنشستگان این شرکت بیان کرد و اظهار داشت: بنای ایدئولوژی آب و فاضلاب روستایی ارزشی است و بایستی قدردان نیروهایی بود که فارغ از مسائل سیاسی و جناحی مرسوم، با سلامت و جدیت  وظیفه خود را به خوبی انجام داده اند و اکنون به دوران بازنشستگی رسیده اند.  
هاشم امینی با ضروری دانستن بهر گیری از تجربیات بازنشستگان برای پیشبرد بهتر کارها ادامه داد: باید به گونه ای برنامه ریزی کرد که اگر امکان واگذاری بخشی از فعالیت ها به بازنشستگان وجود دارد این اقدام عملی شود و این موضوع بسیار مهمی است.
مهندس امینی از نگاه نامناسب برخی از پرسنل شاغل در دستگاهها به بازنشستگان خود که ناشی از ناآشنایی با فرهنگ و رفتار سازمانی است انتقاد کرد و افزود: نباید فراموش کنیم که پایان این مسیر خدمتی که در آن قرار گرفته ایم برای همه ما بازنشستگی است .
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان با بیان اینکه دوران بازنشستگی، آغاز گرفتاریهای زندگی است و بایستی به همکاران بازنشسته توجه بیشتری داشته باشیم گفت: مشکلات و گرفتاریهای سازمانی همیشگی است، اما نباید وجود این مشکلات، نگاه مدیران را از داخل سازمان غافل کند.  
مهندس امینی ادامه داد:  من در تمام سالهای مدیریتم در آب و فاضلاب شهری استان اصفهان، دیدار با خانواده بازنشستگان و تجلیل از خدمات آنها را جزو برنامه های کاری خود قرار داده ام و این کار را در شرکت آب و فاضلاب روستایی نیز با جدیت پیگیری خواهم کرد، زیرا معتقدم انسان هرچقدر هم که توانگر باشد بازهم نیازمند توجه است و این امر به او روحیه و شوق مضاعف برای زندگی خواهد داد.
وی در پاسخ به سوال یکی از بازنشستگان در خصوص مباحث مطرح شده پیرامون ادغام آب و فاضلاب شهری و روستایی و وضعیت بازنشستگان پس از این اقدام اظهار داشت: قانون تشکیل شرکتهای آب و فاضلاب شهری که قانونی کامل و جامع نگر است به عنوان محور قرار خواهد گرفت و به یاری خدا آینده ای روشن پیش روی شاغلان و بازنشستگان صنعت آب و فاضلاب خواهد بود.
هاشم امینی با اشاره به اینکه ایجاد شرکت های آب و فاضلاب روستایی با ماهیت مستقل و متفاوت با آب و فاضلاب شهری با توجه به ماموریت مشترک آنها شاید اقدام درستی نبوده است افزود: تصمیم یکپارچه سازی شرکتها در راستای منافع مردم و نظام است و استفاده از تجربیات بازنشستگان به عنوان پیشکسوتان صنعت آب و فاضلاب برای بهتر اجرا شدن این امر بسیار راهگشا خواهد بود.
 

حوزه: 
مدیرعامل
آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو