توديع و معارفه مسئولان قديم و جديد خدمات مشتركين آبفاي فولادشهر

شما اینجا هستید

مسئول خدمات مشتركين آبفاي فولاد شهر  به افتخار بازنشستگي نائل شد.
 در مراسمي كه برگزار شد با اهداي لوح تقدير و هدايايي از سال ها تلاش بي وقفه محمد عبداللهي در شركت آب و فاضلاب استان اصفهان تجليل به عمل آمد. در اين مراسم همچنين يونس صفري به عنوان مسئول جديد خدمات مشتركين آبفاي فولادشهر معرفي شد.
معاون خدمات مشتركين و درآمد شركت آب و فاضلاب استان اصفهان در اين مراسم با اشاره به اين كه فعاليت در شركت هاي آبفا افتخاري بزرگ محسوب مي شود گفت: شركت هاي آب و فاضلاب تنها شركتي هستند كه دو خدمت بزرگ تامين آب شرب و جمع آوري و تصفيه فاضلاب را به طور همزمان به شهروندان ارائه مي كنند .
 رضا رضايي گفت: بر خلاف ساير شركت هاي خدماتي كه براي كسب درآمد بيش تر، شهروندان را به مصرف بيش تر تشويق مي كنند، شركت هاي آبفا همواره مردم را به صرفه جويي و رعايت الگوي مصرف آب فرا مي خوانند.
 وي افزود: خوشبختانه در حال حاضر در حدود 85 درصد مشتركان تحت پوشش در استان اصفهان كم تر از 20 متر مكعب آب در ماه مصرف مي كنند و تعداد مشتركيني كه بيش از 40 متر مكعب در ماه مصرف دارند به يك درصد هم نمي رسد.
 مدير آبفاي فولاد شهر نيز به بازنشستگي همزمان مسئولان مشتركين و حراست اين منطقه اشاره كرد و گفت: اميدواريم شرايطي فراهم شود تا بتوان در مواقع مختلف از تجربيات 30 ساله بازنشستگان براي بهبود روند ارائه خدمات به شهروندان استفاده كرد.
گفتني است در اين مراسم از تلاش هاي آقاي فرهادي مسئول حراست آبفاي فولادشهر نيز قدرداني به عمل آمد.

 

منبع: 
روابط عمومی آبفا استان اصفهان
دسته بندی خبر: 
سایر