تجلیل از کارکنان نمونه شرکت آبفا استان اصفهان

شما اینجا هستید

مراسم تجلیل از 64 نفر کارکنان نمونه سال 95 شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با حضور مدیرعامل، شورای معاونین و اعضای خانواده های کارکنان نمونه در دهکده توریستی قلعه سرشیر پیربکران برگزار شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: کسب موفقیت های چند سال اخیر شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در ارزیابی عملکرد شرکتها در وزارتخانه و نیز جشنواره شهید رجایی مرهون تلاش، کوشش و تعهد همه کارکنان شرکت آب و فاضلاب می باشد.
مهندس هاشم امینی با بیان اینکه تجلیل از کارکنان نمونه در حضور خانواده هایشان به توصیه مؤسس شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان بوده است اعلام کرد: صنعت آب و فاضلاب در کشور مدیون درایت و تدابیری است که مدیران و مؤسسین شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان پیرامون چگونگی رشد و توسعه این صنعت درنظر گرفته است می باشد که تأکید می کردند بهتر است کارکنان درحضور خانواده هایشان مورد تقدیر قرار گیرند تا اعضای خانواده شاهد ثمره تلاش و کوشش پدر و مادران خود در محیط کار باشند.
وی به جایگاه شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: هم اکنون به باور بسیاری از کارشناسان صنعت آب و فاضلاب، آبفا اصفهان شرکتی پویاست که  به رغم چالش های موجود توانست امر خدمات رسانی به مردم را به بهترین شکل به سرانجام برساند در حالیکه در سال جاری شرکت آبفا استان اصفهان برای تأمین آب شرب مردم با کمبود تقریباً 5/2 مترمکعبی در ثانیه مواجه بوده است.
اما با این همه با تلاش، تعهد و همدلی خانواده بزرگ شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان توانستیم بر مشکلات غلبه کنیم و خدمات رسانی پایدار به مردم را به بهترین شکل انجام شود.
مهندس امینی تأمین آب آیندگان را بسیار حائز اهمیت خواند و خاطرنشان ساخت: شرکت آب و فاضلاب استان در چندسال اخیر با رویکردی که در نظر گرفت سعی نمود با استفاده از ظرفیت و ابزارهای گوناگون عرصه هنر و رسانه زمینه های فرهنگ مصرف صحیح آب را میان مردم ترویج دهد به طوریکه می توان گفت با کاهش سرانه مصرف آب خانگی این مهم بدست آمد.
وی تداوم برنامه های فرهنگی را مهم برشمرد و خاطرنشان ساخت: اعتقاد داریم برنامه های فرهنگی پیرامون مصرف بهینه باید همچنان ادامه یابد تا مصرف صحیح میان مردم نهادینه شود و در این خصوص سعی بر آن شده از تمام ظرفیت ها استفاده شود.
مهندس امینی خطاب به کارکنان نمونه گفت: تلاش و اراده شما در انجام وظایف، موفقیت های اخیر شرکت را رقم زد بدین ترتیب انتظار می رود در سالهای آینده با حفظ ویژگی هایی همچون تعهد، تلاش مضاعف، دقت و سرعت در انجام وظایف، الگوی خوبی برای دیگر کارکنان نیز باشید.

 

منبع: 
روابط عمومی آبفا استان اصفهان
حوزه: 
دسته بندی خبر: 
اخبار مهم