حضور بیش از 5هزار نفر در برنامه جشن لبخند آب در شهرضا

شما اینجا هستید

ششمین برنامه از جنگ لبخند آب با حضور شهردار، فرماندار، اعضای شورای شهر و بیش از 5 هزار نفر از شهروندان در شهرضا برگزار شد.
محمدحسین صالح مدیر آبفا شهرضا با اشاره به هدف از یرگزاری این برنامه در شهرضا گفت: به دلیل محدودیت شدید منابع آبی در تابستان سال جاری در شهرضا برای تأمین آب شرب مردم با چالش جدی روبرو شدیم که خوشبختانه با تدابیری که لحاظ گردید توانستیم آب شرب مردم را تأمین نماییم اما آنچه بسیار حائز اهمیت است این موضوع است که مردم باید با مصرف بهینه مسئولان را در توزیع عادلانه آب همراهی نمایند که این برنامه در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب برگزار شد.
وی اعلام کرد: برای عبور از بحران کم آبی باید موضوع مدیریت مصرف از سوی تمام بهره برداران از آب به خوبی رعایت شود به گونه ای که اگر مردم هنگام شستشو، استحمام، آبیاری فضای سبز و ... نکاتی را که از سوی مسئولین امر عنوان می شود را به خوبی رعایت کنند مطمئناً در تأمین آب شرب مردم با مشکل مواجه نخواهیم شد بدین ترتیب در چندسال اخیر برنامه های متعددی از سوی روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان پیرامون مصرف صحیح آب در دستور کار قرار گرفت که می توان در این راستا به برگزاری برنامه لبخند آب در شهرضا و دیگر شهرستانهای استان اشاره کرد که خوشبختانه برنامه لبخند آب با استفاده از ظرفیت هنرمندان با زبان طنز مردم را بسیار هنرمندانه به مصرف صحیح آب رهنمود می کنند که خوشبختانه با استقبال قابل توجه اقشار مختلف مردم روبرو شد.
در ادامه این برنامه شهردار شهرضا گفت: از مسئولان شرکت آبفا استان اصفهان و مدیریت آبفا شهرضا به لحاظ برگزاری جشن لبخند آب که با بهره گیری از ظرفیت هنرمندان مردم را ترغیب به مصرف صحیح آب نمودند سپاسگزارم. مطمئناً فرهنگ سازی مصرف صحیح آب یکی از راههای حفاظت از منابع آبی است چرا که از هدررفت بیهوده آب جلوگیری می شود و شرکت آب و فاضلاب در این زمینه بسیار موفق عمل نموده است.

 

منبع: 
روابط عمومی آبفا استان اصفهان
دسته بندی خبر: 
اخبار فرهنگی