بازدید هیئت بلندپایه آبفای استان تهران از سامانه های 1522 و 122 آبفای استان اصفهان

شما اینجا هستید

معاون خدمات مشترکین و درآمد، مدیران و تنی چند از کارشناسان  شرکت آب و فاضلاب استان تهران از      سامانه های 1522 و 122 آبفای استان اصفهان بازدید کردند.
این هیئت 15 نفره با حضور در محل سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین 1522 و سامانه امداد و حوادث 122 از نزدیک با چگونگی پاسخ گویی ، ارائه خدمات 22 گانه و رسیدگی به حوادث آبفا آشنا شدند.
اعضای این هیئت سپس در نشستی با معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان و مدیران این حوزه شرکت کردند و راه های تسهیل و توسعه در ارائه خدمات به صورت تلفنی و غیر حضوری را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان در این نشست گزارشی از روند استقرار و راه اندازی سامانه 1522 ارائه کرد و گفت: از ابتدای فعالیت این سامانه تاکنون بیش از 650 هزار متقاضی با سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین تماس گرفته و در مجموع 181 هزار خدمت اولیه و ثانویه دریافت کرده اند.
رضا رضایی گفت: علاوه بر این تعداد 415 هزار تماس نیز به صورت خودکار از طرف سامانه با مشترکین بدهکار برقرار شده و اخطارهای لازم داده شده است.
وی افزود: فعالیت سامانه 1522 باعث کاهش482 هزار موردی سفرهای درون شهری به مجموع پنج میلیون 780 هزار کیلومتر شده است.
سید رسول باقری معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان تهران نیز گزارشی از فعالیت سامانه 122 استان تهران و مراحل مطالعاتی راه اندازی سامانه ارئه خدمات غیر حضوری مشترکین ارائه کرد.

 

منبع: 
روابط عمومی آبفا استان اصفهان
دسته بندی خبر: 
سایر