باحضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور صورت گرفت: بهره برداری از پکیج فاضلاب مسکن مهر شهرستان نطنز

شما اینجا هستید

باحضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور ؛مدیرعامل آبفا استان اصفهان ونماینده مردم این شهرستان پکیج فاضلاب مسکن مهر نطنز با آخرین تكنولوژي روز دنیا به روش A2O به بهره برداری رسید.
مهندس حميدرضا جانباز در آیین افتتاح این پروژه گفت: درحال حاضر درهیچ نقطه از دنیا دفع فاضلاب به صورت سنتی و از طریق چاههای جذبی دفع نمی شود زیرا منجر به منابع آبهای زیرزمینی می شود پس برخورداری ازتاسیسات شبکه فاضلاب ضروري به نظر میرسد.
وی افزود:هم اکنون شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور بررسی احداث تصفیه خانه های محلی را بجای تصفیه خانه های متمرکز در نقاطی که پتانسیل اجرای این پروژه ها رو داشته باشد در دستور کار قرار دادیم.
مدیر عامل شرکت مهندسی آبفا کشور پیرامون چگونگی اجرای این پروژ ه گفت: پکیچ تصفیه خانه فاضلاب مسکن مهر را به صورت محلی احداث کردیم که در آن روش تصفیه مدرن در نظر گرفته شد چرا که در کشور روند احداث تصفیه خانه فاضلاب از متمرکز به سوی محلی است.
مهندس جانباز با بیان اینکه مشکل تامین آب دغدغه مشترک مردم و مسئولان است خاطر نشان ساخت:برای حل مشکل آب شرب شهر نطنز جلسات متعددی با مسئولان مربوطه داشتیم که خوشبختانه به نتایج قابل قبولی رسیدیم.  این در حالیست که در حال گذران سالهای سخت کم آبی در کشور هستیم بطوریکه کاهش نزولات جوی و بدنبال آن کاهش منابع آبی بسیار مشهود است پس انتظار می رود نمایندگان در تخصیص بودجه هایی جهت تامین آب شرب مردم شرکت مهندسی آبفا کشور را یاری نمایند ونیز عملیات اصلاح انشعابات هم با تخصیص اعتبارات استانی با سرعت بیشتری انجام می گیرد.

 

منبع: 
روابط عمومی آبفا استان اصفهان
حوزه: 
دسته بندی خبر: 
فاضلاب