آغاز به كار مروجين واگذاري انشعاب فاضلاب در آبفاي استان اصفهان

شما اینجا هستید

گروه مروجين واگذاري انشعاب فاضلاب  در ادارات آبفاي مناطق خودگردان تشكيل مي شود.
معاون خدمات مشتركين و درآمد شركت آب و فاضلاب استان اصفهان در هفتمين نشست تخصصي توسعه فروش انشعاب فاضلاب در مناطق داراي امكان فني سخن مي گفت با اعلام اين خبر افزود: هدف از تشكيل اين گروه ها، ترغيب شهروندان به خريد انشعاب فاضلاب در مناطق شهري است كه شبكه جمع آوري و انتقال فاضلاب وجود دارد.
رضا رضايي با اشاره به اين كه در حال حاضر امكان واگذاري انشعاب بيش از 37 هزار انشعاب فاضلاب جديد در شهرهاي تحت پوشش وجود دارد گفت: با توجه به سرمايه گذاري هاي انجام شده در بخش توسعه شبكه هاي جمع آوري و انتقال فاضلاب و همچنين ضرورت ارتقاء سطح بهداشت عمومي جامعه، ضرورت تشويق شهروندان براي خريد و نصب انشعاب فاضلاب بيش از گذشته به چشم مي خورد.
وي گفت در عين حال شرايط فروش انشعاب فاضلاب با تسهيلات 36 ماهه فراهم شده است و شهروندان مي توانند با مراجعه به ادارات ابفا و يا تماس با سامانه خدمات غيرحضوري مشتركين 1522 نسبت به ثبت درخواست خود اقدام كنند.
مدير روابط عمومي و آموزش همگاني آبفاي استان اصفهان نيز به تجربه موفق استفاده از گروه هاي مروج مصرف بهينه آب در فصل تابستان اشاره كرد و گفت: اين گروه ها در فصل تابستان با مراجعه به منازل شهروندان پر مصرف نسبت به آموزش آنان براي بهره گيري از وسايل كاهنده مصرف و استفاده بهينه از آب اقدام كردند.
سيد اكبر بني طباء افزود: نظرسنجي هاي انجام شده نشان مي دهد آموزش هاي ارائه شده موجب افزايش اعتماد شهروندان به شركت آب و فاضلاب استان اصفهان شده است.
وي گفت: بايد از ظرفيت گروه هاي مروج مصرف بهينه آب در تشكيل گروه مروجين واگذاري انشعاب فاضلاب در ادارات آبفاي مناطق خودگردان نيز استفاده كرد.
 در هفتمين نشست تخصصي توسعه فروش انشعاب فاضلاب در مناطق داراي امكان فني همچنين مدير آب و فاضلاب منطقه خميني شهر گزارشي از تشكيل و آغاز به كار چند گروه مروج واگذاري انشعاب فاضلاب ارائه كرد.
وي در عين حال از برگزاري جلسات مشترك با ائمه جمعه، شهرداران و شوراهاي اسلامي شهرهاي خميني شهر، درچه، كوشك و اصغرآباد خبر داد و گفت با همكاري مسئولان شهرهاي يادشده و نصب بنر و توزيع بروشور در يك هفته گذشته استقبال شهروندان از خريد انشعاب فاضلاب با اقساط بلند مدت افزايش يافته است.

 

منبع: 
روابط عمومی آبفا استان اصفهان
دسته بندی خبر: 
اخبار فرهنگی