امروز : ۴ اسفند, ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵
شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان

شما اینجا هستید

 

آغاز فرآیند توزیع لوازم کاهنده مصرف

ثبت درخواست ، توزیع و خرید تجهیزات کاهنده مصرف بصورت اقساط بلند مدت

در راستای کاهش مصرف آب ، تجهیزات کاهنده مصرف در استان اصفهان در اختیار متقاضیان قرار گرفت  و هزینه آن در قبوض آب به صورت درازمدت از این مشترکان کسر می گردد .

تجهیزات کاهنده مصرف به راحتی می‌تواند تا ۳۰  درصد مصارف خانگی را کاهش دهد و  با توجه به شرایط کم‌آبی توصیه می‌شود که مشترکان مدیریت مصرف را سرلوحه کار خود قرار دهند .

کلیه مشترکان می‌توانند با مراجعه به یکی از درگاههای نامبرده شده در زیر ، اقدام به ثبت درخواست خود نموده و پس از ارزیابی های لازم توسط پرسنل آبفای استان ، لوازم مورد نیاز  با هماهنگی های لازم درب منزل تحویل  می گردد و مشترک می تواند  هزینه آن  را به صورت نقدی و یا به صورت اقساط تا ۲۴ ماه با درج در قبض آب بهاء پرداخت نماید  .

معرفی درگاههای شرکت جهت ثبت درخواست

۱.     سامانه تلفنی ۱۵۲۲

۲.     پرتال شرکت : www.abfaesfahan.ir/eservice/decrease

معرفی لوازم کاهنده مصرف 

·         سر دوش کاهنده مصرف :

گونه ای از سردوش های حمام که به منظور کاهش مصرف مورد استفاده قرار می گیرند و به دو دسته سردوش ثابت و متحرک (تلفنی) تقسیم می شوند .

-          تاثیر استفاده از سردوش کاهنده برمصرف :

سردوش های کاهنده مصرف یا به واسطه کاهش قطر روزنه ها و یا براساس مکانیزم اختلال آب و هوا تا ۷۰ درصد منجر به کاهش مصرف آب در زمان استحمام می شوند بدون آنکه تغییری در فشار یا سرعت آب خروجی از دوش احساس شود .

-          روش استفاده از سردوش کاهنده مصرف :

سردوش ثابت بر روی علمک ثابت دوش حمام و سردوش متحرک (تلفنی) بر روی شلنگ دوش نصب می شود .

-          نگهداری از سردوش کاهنده بر مصرف  :

چنانچه احساس نمودید سردوش دچار گرفتگی شده کافی است آن را از محل خود باز کرده و به مدت کوتاهی (کمتر از نیم ساعت) در داخل محلول سرکه قرار دهید سپس با یک برس نرم شبیه مسواک روزنه ها را تمیز و در آخر ابکشی کنید .

·         پرلاتور (آبفشان)

آبفشان نوعی از سرشیرهای کاهنده مصرف می باشند که مکانیزم عملکرد این دسته از سرشیرها بر اساس اختلال آب و هوا می باشد .

-          تاثیر استفاده از آبفشان بر مصرف :

مقدار کاهندگی این نوع سرشیرها از ۲۰ درصد تا ۳۰ درصد است بدون آنکه تغییری در فشار و یا سرعت آب خروجی از شیر احساس شود .

-          روش استفاده از آبفشان :

آبفشان ها (پرلاتورها )  بر روی شیرآلات روشویی ، سینک آشپزخانه ، شیر شلنگی توالت و شیر حمام نصب می گردد . به منظور استفاده از آنها بر روی انواع شیرها در دو دسته رزوه داخل و خارج قابل دسترس می باشند .

-          نگهداری از آبفشان :

به منظور عملکرد بهتر آبفشان (پرلاتورها) و به منظور جلوگیری از گرفتگی آنها ، کافی است در هر ماه حداقل یکبار آن را از  محل خود باز کرده و به مدت کوتاهی (کمتر از نیم ساعت) در داخل محلول سرکه قرار دهید سپس با یک برس نرم شبیه مسواک روزنه ها را تمیز و در آخر ابکشی کنید .

 

 

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو
نرم افزار CRM آریا