امروز : ۲ خرداد, ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳

شما اینجا هستید

عدم رعایت نظم و انضباط مانع از ارائه خدمات مطلوب به مردم می شود

شهبازی در دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از بازنشستگان که با هدف تکریم صورت گرفت گفت: در طول ۳۰ سال خدمت که در بخش حوادث فعال بودم  سعی در انجام مهار حوادث در کوتاهترین زمان داشتم و در این راستا به دور از اینکه حادثه در چه ساعتی در طول شبانه روز به وقوع پیوست سعی در رفع حادثه داشتم .
وی افزود: با اینکه سالها در بخش حوادث مشغول به فعالیت بودم اما همیشه سعی کردم با شوق و اشتیاق در این زمینه فعالیت کنم و از هیچ تلاشی در این بخش دریغ نکردم بطوریکه  تمام فعالیت های مرتبط با مهار حوادث را با دقت دنبال می کردم.
شهبازی رعایت  نظم و انضباط را در محیط کاری بسیار حائز اهمیت دانست و عنوان کرد: سعی در  رعایت کردن نظم و انضباط در حین انجام کا ر داشتم چون که  عدم رعایت نظم و انضباط مانع از ارائه خدمات مطلوب به مردم می شود
شهبازی گفت: در دوران پس از خدمت و در زمان بازنشستگی در کنار خانواده  با آرامش خاطر به زندگی ادامه می دهم این درحالیست که معتقدم آرامش کنونی من ناشی از فعالیت صادقانه دردوران خدمت بوده و مطمئن هستم مقرری که هم اکنون در دوران بازنشستگی دریافت می کنم بابت آن سالهاست که با تمام وجود خدمت کردم و در این راستا تمام تلاش خود را بخرج دادم.
 
 

حوزه: 
مدیرعامل
آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو