امروز : ۲۶ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱

شما اینجا هستید

راه اندازی سامانه های ۱۵۲۲، ۱۲۲ و تله متری؛ دستاورد بزرگی برای صنعت آب و فاضلاب است

مدیر عامل آبفای گلستان از سامانه های ۱۵۲۲، ۱۲۲ و تله متری آبفای استان اصفهان بازدید کرد.
در جریان این بازدید که روز چهارشنبه ۱۲ دیماه جاری صورت گرفت مهندس محمد هادی رحمتی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به همراه مهیار خسروی معاون بهره برداری این شرکت از سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین (۱۵۲۲)، سامانه امداد و حوادث (۱۲۲) و مرکز تله متری و هوشمندسازی شبکه های توزیع آب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان بازدید کردند و از نزدیک با چگونگی فعالیت این سامانه ها و دستاوردهای آن آشنا شد.
مدیرعامل آبفای استان اصفهان در این بازدید، طراحی نرم افزارهای مورد نیاز و راه اندازی سامانه های یاد شده را دستاورد بزرگی برای صنعت آب و فاضلاب قلمداد کرد که با تکیه بر تخصص وظرفیت نیروهای بومی به دست آمده است.
مهندس هاشم امینی افزود: سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین (۱۵۲۲) که از آبان ماه سال ۱۳۹۵  با هدف ارائه خدمات ۲۲ گانه فروش و پس از فروش انشعاب راه اندازی شد، نقش مهمی در جهت تکریم ارباب رجوع، کاهش زمان رسیدگی به درخواست ها و حذف رفت و آمدهای غیر ضرور در سطح ۹۲ شهر تحت پوشش ایفا کرده است.
وی گفت: از اردیبهشت امسال نیز امکان ثبت درخواست لوازم کاهنده مصرف آب به عنوان خدمت بیست وسوم به قابلیت های سامانه ۱۵۲۲ افزوده شد و شهروندان سراسر استان اصفهان می توانند از طریق تماس تلفنی با این سامانه و فشردن کلید شماره ۸ ، درخواست خود را برای خرید لوازم کاهنده مصرف ثبت کنند.
مدیرعامل آبفای استان اصفهان افزود: بررسی های اولیه نشان می دهد میانگین مصرف آب مشترکینی که لوازم کاهنده مصرف دریافت و نصب کرده اند بیش از ۲۰ درصد کاهش یافته است.
 

حوزه: 
مدیرعامل
آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو