تولید و توزیع رایگان موادگندزدایی در استان
امروز : ۱۱ فروردين, ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان

شما اینجا هستید

تولید و توزیع رایگان موادگندزدایی در استان

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با اشاره به تولید و توزیع ماده ضدعفونی کننده  به صورت رایگان اعلام کرد: در محل چاه های فلمن از طریق  ۵ دستگاه الکترولیز نمک طعام، اقدام به تولید آب ژاول با غلظت کلر یک درصد شده است، که این ماده ضدعفونی کننده به صورت رایگان در اختیار سازمان ها، مراکز بهداشتی و درمانی ، دستگاه های اجرایی و خدماتی و نهادها در سطح استان قرار می گیرد.

مهندس هاشم امینی با بیان اینکه شرکت آبفا استان اصفهان در راستای تعهدات دینی ، ملی و انسانی خود محلول گندزادیی محیط، به منظور مقابله با کرونا ویروس را تولید و توزیع نموده است، خاطر نشان ساخت: شرکت آبفا استان اصفهان در حرکتی جهادی نسبت به راه اندازی سامانه الکترولیز نمک طعام و تولید ماده ضدعفونی کننده اقدام نمود که این مهم امنیت سطح بهداشت عمومی مردم را دربردارد.  

وی با بیان اینکه، استفاده از این ماده ضدعفونی در مناطق پرتردد و وسایل نقلیه همگانی تاثیر بسیاری در جلوگیری از شیوع کرونا ویروس دارد، عنوان کرد:  تجهیز و راه اندازی سامانه الکترولیز نمک طعام و تولید ماده ضدعفونی کننده  در راستای  ارتقاءسلامت مردم استان وریشه کنی کرونا ویروس در دستور کار قرار گرفت.

مهندس امینی در ادامه عنوان کرد: ظرفیت تولید سامانه الکترولیز نمک طعام درطی ۲۴ ساعت، ۵ هزارکیلوگرم  آب ژاول بادرصد خلوص یک درصد و ph 8/3 می باشد که با رقیق کردن آن می توان ۵۰ هزار کیلوگرم ماده ضدعفونی  کننده برای مصرف تهیه کرد .

مدیرعامل شرکت یکپارچه آبفا استان اصفهان گفت: آب ژاول تولیدی در شرکت آبفا استان اصفهان علاوه بر اینکه به صورت رایگان در اختیار سازمان ها و نهادها قرار می گیرد، دراختیار سرای سالمندان، زندان ها ، پارک ها ،پیاده روها ، مدارس ومراکز بهداشتی درمانی نیز قرار می گیرد .

حوزه: 
مدیرعامل
آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو
نرم افزار CRM آریا