معاون بهره برداری

شما اینجا هستید

معاون بهره برداری در نشستی که با ائمه جماعات شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان  با رویکرد ترویج مدیریت مصرف آب در جامعه داشت گفت:اقلیم آب و هوایی استان گواه این مسئله است که اگر آب را متناسب با منابع موجود مصرف نکنیم با معضل کم آبی مواجه می شویم بنابراین در این میان ائمه جماعات می توانند بعنوان بازوی فرهنگی شرکت ما را در نهادینه کردن مصرف بهینه آب در جامعه یاری کنند.

 پیش رویداد همنت فاضلاب با حضور نخبگان، فرهیختگان ،اساتید دانشگاه ،سرمایه گذاران ،صاحبان صنایع و متخصصان صنعت آبفا در شرکت آبفا استان اصفهان برگزار شد
در مراسم آغاز پیش رویداد همنت فاضلاب، معاون منابع انسانی وبهبود مدیریت آبفا استان اصفهان با بیان اینکه استفاده ازظرفیت علمی وفنی در خارج از چارچوب سازمانی یکی از اهداف برگزاری این همنت است اعلام کرد:شرکت آبفا استان اصفهان به منظوراستفاده از ظرفیت علمی وفنی موجود در جامعه نخبگان و صاحبان خرد افدام به برگزاری همنت فاضلاب نموده تا با تعامل با دانشگاهیان و دیگر مراکز علمی حلقه مفقوده ارتباط صنعت و دانشگاه نمایان شود

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان پیرامون سم پاشی واحدهای مسکونی به منظور مبارزه با حشرات موذی گفت: شرکت آبفا استان اصفهان سالی دومرتبه سم پاشی منهول های فاضلاب شهرهای سطح استان را در دستور کار قرار می دهد این درحالیست که این روزها بعضاً دیده شده که برخی از افراد با نام شرکت آبفا قصد سم پاشی واحدهای مسکونی را دارند که این امر هیچ گونه ارتباطی با فعالیت های صنعت آبفا ندارد.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: صرفه جویی در مصرف آب مختص به فصول گرم نیست و مصرف بهینه ما در تمام طول سال و در فصلهای پاییز و زمستان نیز باید استمرار داشته باشد.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: طرح استعلام الکترونیکی فرم شماره یک در زمان صدور پروانه ساخت توسط طراحان مکانیک از طریق اتوماسیون اداری از اول شهریورماه سال جاری به مرحله اجرا درآمد. بدین صورت که شرکت آبفا استان اصفهان اطلاعات لازم جهت وجود زیرساخت های آب و فاضلاب در محدوده ای که قرار است ساخت و ساز صورت گیرد به سازمان نظام مهندسی به صورت غیر حضوری ارائه می دهد.

معاون بهره برداری شرکت آبفا استان اصفهان گفت: دوره آموزشی اجرای CIPP در پروژه نوسازی شبکه فاضلاب اصفهان با حضور کارشناسان و متخصصان آلمانی در شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان برگزار شد.

حسین مصطفوی مدیر امور انرژی شرکت آبفا استان اصفهان در جلسه ای که با حضور رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان و کارشناسان دفتر مدیریت مصرف برق، بهره برداران و رابطین انرژی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان برگزار شد.
پیرامون مدیریت مصرف انرژی شرکت در ادارات گفت: براساس بخشنامه وزارت نیرو باید طی سالهای 96 – 95  20درصد از مصرف انرژی ادارات از طریق انرژی تجدید پذیر تأمین شود که در این راستا پنل های خورشیدی بهترین منبع برای استفاده از انرژی های تجدیدپذیر می باشند.

مهندس غلامی معاون بهره برداری شرکت آبفا استان اصفهان در جمع مدیران و مسئولین بهره برداری مناطق خودگردان و فعالان حوزه بهره برداری با توجه به حفاظت و نگهداری تاسیسات آب و فاضلاب گفت:  مباحث پدافندی در حفاظت و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب باید مانند همیشه به نحو مطلوب در دستور کار قرار گیرد.چرا که حفاظت و نگهداری از تاسیسات نقش موثری در ارائه خدمات پایدار به مشترکین دارد.این در حالیست که باید تدابیر لازم جهت رفع حوادث وقوع بحران های احتمالی باید لحاظ گردد تا در این گونه مواقع حوادث در کوتاهترین زمان برطرف شود.

پروژه نصب فیلترهای شنی تصفیه خانه آب فریدونشهر با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی،معاون عمرانی استاندار،مدیرکل بحران استانداری،معاون بهره برداری ومدیرروابط عمومی وآموزش همگانی آبفا استان اصفهان انجام شد.

آب و فاضلاب فريدن آب شرب و بهداشتي شهر داران را از طريق تعداد 5 حلقه چاه فعال از 7 حلقه چاه موجود و تصفيه تكميلي توسط دستگاه RO ) را تامين مي نمايد . دبي چاههاي مذكور و يا به عبارتي ظرفيت توليد آب در حال حاضر به ميزان 105 ليتر بر ثانيه كاهش يافته و ميزان توليد فعلي حدود90 ليتر در ثانيه مي باشد .

صفحات