معاون خدمات مشترکین و درآمد

شما اینجا هستید

ادامه فروش انشعاب فاضلاب به اماکن دارای امکان فنی، اجرای برنامه های سازگاری با کم آبی و برنامه ریزی برای وصول بهتر مطالبات، مهم ترین اولویت های حوزه خدمات مشترکین در سال آینده است.
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اسفندماه جاری در مراسم معارفه مسئولان جدید مشترکین ادارات آبفای مناطق برخوار و نجف آباد سخن می گفت به افزایش مراجعه شهروندان برای خرید انشعاب فاضلاب اشاره کرد و گفت: این روند تا آخرین روز کاری سال ادامه دارد و شهروندان می توانند از طریق درگاه های پیش بینی شده تقاضای خود را ثبت و پیگیری کنند.

در آستانه میلاد مسعود حضرت فاطمه زهرا (ع) و روز زن از بانوان شاغل در حوزه خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان تجلیل شد.
در این مراسم اسفندماه جاری برگزار شد با اعطای هدایایی از تلاش های 30 بانوی شاغل در معاونت خدمات مشترکین و سامانه خدمات غیرحضوری 1522 قدردانی به عمل امد.
در ادامه این مراسم همچنین از سه دهه تلاش مستمر آقای جمشید زمانی به عنوان ناظر عالی ارزیابی شرکت تجلیل شد. وی پایان سال جاری به افتخار بازنشستگی نائل می شود.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان از آغاز مرحله نخست قرائت کنتورهای آب با استفاده از تلفن همراه خبر داد.
رضا رضایی در کارگاه آموزشی آشنایی با اپلیکیشن قرائت کنتور سخن می گفت با اعلام این خبر افزود: از امروز 100 نفر از ماموران قرائت کنتور ادارات آب و فاضلاب مناطق ششگانه شهر اصفهان و شهرضا با استفاده از موبایل های جدید و نرم افزار طراحی شده اقدام به قرائت کنتورهای آب شهروندان و ارسال اطلاعات به مناطق خود برای محاسبه قبوض آب بهاء می کنند.

آبفای  استان اصفهان میزان مصرف آب تمام مدارس استان  را به تفکیک و از طریق بستر اینترنت در اختیار اداره کل آموزش و پرورش قرار می دهد.
این تصمیم در نشست مشترک معاون خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و رئیس اداره خدمات و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش اتخاذ شد.
در این نشست که روز یکشنبه 29 بهمن ماه جاری برگزار شد معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان به خشکسالی های پی در پی و وضعیت بحرانی آب در کشور اشاره کرد و گفت: عبور از این بحران نیازمند همکاری و مصرف بهینه آب توسط تمام مشترکین خانگی و غیرخانگی است.

به همت حوزه خدمات مشترکین آبفای استان اصفهان کارگاه آموزشی روش های نوین وصول درآمد برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی با حضور بیش از 110 نفر از ماموران وصول درآمد برگزار شد شرکت کنندگان با مباحثی همچون علل انباشت مطالبات، دلایل عدم وصول مطالبات، عوامل موثر در افزایش میزان وصول درآمد، درگاه های حضوری و غیر حضوری وصول مطالبات، تکریم ارباب رجوع، شیوه های مراجعه به منازل و برخورد محترمانه با شهروندان آشنا شدند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان از آغاز به کار اتاق فکر حوزه مشترکین شرکت های آب و فاضلاب کشور در آینده ای نزدیک خبر داد.
 رضا رضایی که در نشست مشترک با معاون مهندسی و توسعه آبفای استان البرز سخن می گفت :با اشاره به سابقه تشکیل اتاق فکر در حوزه خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از سال 1391 و دستاوردهای آن افزود: بر اساس تجربیات به دست آمده قرار است شرکت های آب و فاضلاب شهری در پنج گروه دسته بندی شده و زیر نظر یک سرگروه نسبت به برگزاری جلسات مشترک، شناسایی مشکلات و ارائه راه کارهای لازم اقدام کنند.

کارگاه آموزشی آشنایی با جایگاه ارزیابان و روش های نوین ارزیابی در آبفای استان اصفهان برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی یک روزه 55 نفر از ماموران ارزیاب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با مسائلی همچون تهيه كروكي دقيق محل، تکمیل فرم ارزیابی، تعیین کاربری املاک، ارزش معاملاتي ملكي دارائي، تشخیص قدمت املاک،تعیین حداقل ظرفیت قراردادی و چگونگی تعامل با سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین 1522 آشنا شدند.

در نشست مشترك معاونان خدمات مشتركين و درآمد شركت هاي آبفاي استان هاي اصفهان و لرستان بر همكاري و تبادل تجربيات تخصصي دو شركت تاكيد شد.
در این جلسه معاون خدمات مشتركين و درآمد آبفاي استان اصفهان گفت: شركت آب و فاضلاب استان اصفهان با تكيه بر توان كارشناسان خود موفق به اجراي طرح هاي بسياري همچون راه اندازي سامانه هاي خدمات غير حضوري مشتركين 1522 و امداد و حوادث 122 شده است.

تنی چند از مدیران آبفای استان خراسان شمالی از سامانه های 1522 و 122 شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان بازدید کردند.
در جریان این بازدید که در  آذرماه جاری انجام شد، دبیر هیئت مدیره، مدیر انفورماتیک و رئیس اداره تعرفه های شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با حضور در سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین 1522 و مرکز امداد و حوادث 122 آبفای استان اصفهان از نزدیک با روند پاسخگویی و ارائه خدمات به شهروندان و متقاضیان آشنا شدند.

 

گروه مروجين واگذاري انشعاب فاضلاب  در ادارات آبفاي مناطق خودگردان تشكيل مي شود.
معاون خدمات مشتركين و درآمد شركت آب و فاضلاب استان اصفهان در هفتمين نشست تخصصي توسعه فروش انشعاب فاضلاب در مناطق داراي امكان فني سخن مي گفت با اعلام اين خبر افزود: هدف از تشكيل اين گروه ها، ترغيب شهروندان به خريد انشعاب فاضلاب در مناطق شهري است كه شبكه جمع آوري و انتقال فاضلاب وجود دارد.

صفحات