معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت

شما اینجا هستید

معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در آیین افتتاحیه  رویداد کارآفرینی همنت فاضلاب گفت: در حال حاضر 175 میلیون مترمکعب پساب تولیدی در تصفیه خانه های فاضلاب اصفهان تولید می شود که 14 درصد پساب تولید شده در کشور را شامل می شود  و با توجه به محدودیت منابع شدید آب در اصفهان باید از  منابع آبی که حاصل بازچرخانی آب می باشد نهایت بهره را برد .این درحالیست که به دلیل تنش کم آبی در استان ،استفاده از پساب برای وابستگی کمتربه  آب ذخیره سد زاینده رود در بخش صنعت و کشاورزی غیر مثمربسیار حائز اهمیت است.

مرحله دوم نظام آراستگي محيط كارs5-در آبفاي استان اصفهان آغاز شد.
پس از اجراي موفقيت آميز گام نخست نظام آراستگي محيط كار -5s- در مناطق 1 ، 2 ، 3، 4، 6، شهر اصفهان و آبفاي خميني شهر
مرحله دوم استقرار اين نظام در 9 منطقه  خودگردان ديگر تحت پوشش كليد خورد.در اين مرحله، نظام آراستگي محيط كار  s5 در ادارات آبفاي فلاورجان، فولادشهر،لنجان،مباركه، بهارستان، نايين،نجف آباد، تيران و منطقه 5 شهر اصفهان اجرا ميشود.
در مراسم آغاز به كار مرحله دوم استقرار اين نظام، مشاور طرح به تشريح مباني، اهداف،اجزا و چگونكي پياده سازي اين نظام در مناطق مذكور پرداخت.

رویداد کار آفرینی هم نت فاضلاب

همکاری، مشکل گشایی، نوآوری، توانمندسازی

 

وب سایت 

http://hamnetevent.ir/wastewater

 

درجلسه توجهی برگزاری همنت  فاضلاب که با حضور اساتید دانشگاه صنعتی ،نمایندگان پژوهشگاه آب وفاضلاب و نمایندگان شرکت  آب و فاضلاب استان اصفهان  در سالن شیخ بهایی آبفااستان اصفهان برگزار شد مجتبی قبادیان معاون منابع انسانی وبهبود مدیریت شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان گفت:  همنت یک رویداد کارآفرینی سه مرحله ای، مبتنی بر شـــرایط بومی اقتصــادی و کارآفرینی در هر منطقه است.

نمایشگاه تخصصی آب و تاسیسات آب وفاضلاب استان اصفهان  در یک سالن نمایشگاهی به وسعت 2 هزار و 500 مترمربع برگزار شد
در این دوره از نمایشگاه 34 مشارکت کننده از استان های اصفهان، تهران، فارس، خوزستان، قزوین و آذربایجان شرقی، در زمینه تولید و عرضه انواع شیرآلات صنعتی، پمپ های صنعتی و اتصالات مرتبط و مخازن، لوله و اتصالات چدنی، سامانه های تصفیه آب و فاضلاب، انواع سامانه های آبیاری، پمپاژ، انتقال، آبرسانی، توزیع و جمع آوری و آب شیرین کن ها حضورداشتند.

در مراسم اختتامیه یازدهمین دوره مسابقات آمادگی جسمانی و دومیدانی خواهران وزارت نیرو حسین زاده دبیر شورای ورزش وزارت نیرو گفت: هم اکنون از 11 درصد از کارکنان وزارتخانه را بانوان تشکیل می دهند که بیش از 50 درصد بانوان این وزارتخانه به ورزش کردن می پردازند.

زمین چمن مصنوعی باران باحضور پیشکسوتان و مفاخر فوتبال ایران و اصفهان همچون رسول کربکندی، محمود یاوری، فقیهی، دکتر دادفرنیا و نیز مسئولان ورزش وزارت نیرو از جمله حسین زاده دبیر شورای ورزش وزارت نیرو و مسئولین سازمان ورزش و جوانان استان به همراه مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان افتتاح شد.
در این مراسم دبیر شورای وزرش وزارت نیرو گفت: در نظام نامه ورزش وزارت نیرو بر توسعه و رشد ورزش همگانی بسیار تأکید شده و هم اکنون کارکنان شرکتهای تابع وزارت نیرو در بیش از 30 رشته ورزشی فعالیت می کنند.

مینا سالارپور رئیس انجمن آمادگی جسمانی وزارت نیرو پیرامون برگزاری یازدهمین دوره مسابقات سراسری آمادگی جسمانی که به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان برگزارشد گفت: امسال 35 تیم از شرکتهای تابع وزارت نیرو از سراسر کشور در این دوره از مسابقات شرکت کردند که تعداد تیم های شرکت کننده نسبت به سالهای گذشته بیشتر شده اند و نفرات بیشتری از یازدهمین دوره مسابقات آمادگی جسمانی استقبال کردند.

یازدهمین دوره مسابقات سراسری دومیدانی و آمادگی جسمانی خواهران وزارت نیرو در سالن باران شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان باحضور 31 تیم از سراسر کشور آغاز شد.
در مراسم آغاز این دوره از مسابقات مهندس مجتبی قبادیان معاون منابع انسانی و برنامه ریزی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان که از سال 1346 فعالیت خود را آغاز کرده از آن زمان تاکنون به امر ورزش توجه ویژه ای داشته و همیشه کارکنان را به ورزش کردن تشویق نموده است. حاصل این رویکرد کسب موفقیت های پیاپی کارکنان شرکت آبفا استان اصفهان در عرصه های مختلف مسابقات ورزش وزارت نیرو بوده است.

به اطلاع می رساند تعداد محدودی نیروی آماده به کار (فقط آقایان) جهت اشتغال به کار در شرکت های پیمانکاری آب و فاضلاب با شرایط به شرح زیر مورد نیاز می باشد.

صفحات