منطقه چهار اصفهان

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه چهار ، مهندس امینی مدیرعامل شرکت آبفا استان از پروژه لوله گذاری و نصب انشعابات دفع فاضلاب شمال شرق اصفهان در محله حصه بازدید نمودند مهندس امینی طی گزارشی از خدمات انجام شده در محل مذکور ، از روند پیشرفت این پروژه ابراز رضایت نمودند.

به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه چهار ، با همت کارگروه فرهنگی دینی منطقه و مشارکت بانوان سخت کوش و ساعی منطقه صندوق خیریه ای جهت کمک ، تکریم مشترکین بی بضاعت و کم توان سطح منطقه تشکیل گردید که به شکرانه الطاف الهی با گذشت یک سال از تشکیل این صندوق می گذرد گفتنی است برای تأمین بودجه صندوق مذکور  بانوان منطقه با مشارکت برادران منطقه نسبت به تهیه غذا با هزینه خود به مناسبت ولادت حضرت صدیقه کبری(س)اقدام نموده و هزینه حاصل از فروش را به این صندوق اهدا نمودند.

در بهمن ماه سال جاری تعداد 128 مورد عملیات تست کنترل کیفی آب شرب در دی ماه سال جاری توسط کارشناس بهره برداری آبفا منطقه چهار انجام شد. انجام این عملیات اندازه گیری آب شرب به صورت کلرباقی مانده ، کدورت ،Ec، pH و دما روزانه مورد تست قرارمی گیرد.شایان ذکر است اقدامات انجام شده به منظورسالم وبهداشت بودن آب شرب صورت می گیرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه چهار ، واحد امورمشترکین منطقه در بهمن ماه سال جاری برای بیش از 20 هزار نفر مشترک  بدهکار برگ اخطاریه قطع انشعاب به انضمام قبوض آب بهاء ارسال نمود. این اقدام در راستای کاهش مطالبات ، افزایش وصولی درآمد و نهایتاً در راستای ترویج مصرف بهینه آب انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه چهار ، طی گزارش سامانه ارتباط مردمی 122 مبنی بر شکستگی شبکه توزیع آب 100 میلیمتری  از نوع جنس آزبست به طول حفاری 4 متر  واقع در بعد از پل جابر ، خیابان کاوه با کمترین زمان قطعی آب در مدت زمان 2 ساعت با استفاده از بکارگیری تجربیات نیروهای کارآمد  به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه چهار، واحد امور مشترکین منطقه در بهمن ماه سال جاری اقدام به واگذاری 64 فقره انشعاب آب و 628 فقره انشعاب فاضلاب ، تعویض 338 فقره کنتور خراب، قرائت 72492 کنتور آب و نهایتاً بیش از 19 میلیارد ریال وصولی در بخش آب بها و حق انشعابات داشته است.

به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه چهار ، با همت واحد بهره برداری منطقه در بهمن ماه سال جاری اقدام به کنترل ، مرئی سازی والو و نهایتاً نسبت به نشانه گذاری تعداد 144 مورد انجام پذیرفته است.

جلسه توجهی مشترکین پرمصرف آبفا منطقه چهار با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب با حضور 120 نفر از مشترکین پر مصرف برگزار شد
 دراین نشست مهندس باقری مدیر آبفا منطقه چهار با اشاره وضعیت آب و هوایی کشور و سپس استان مشترکین را به مصرف صحیح آب دعوت نمود و عنوان کرد: در چند سال اخیر میزان و نوع بارش ها، بیانگر وقوع پدیده خشکسالی  در کشور و استان است بطوریکه در سال آبی جاری میزان بارندگی حدود 30 میلی متر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 57 درصد کاهش داشته است. پس با روند کاهشی نزولات جوی همه ما باید نهایت دقت در مصرف آب داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه چهار، عملیات توسعه لوله گذاری شبکه دفع فاضلاب کوی سپهر واقع در محله ارزنان با اعتباری بالغ بر 330  میلیون ریال و با هدف دفع بهداشتی فاضلاب و خدمات رسانی به اهالی محل مذکور تکمیل گردید. در این عملیات با استفاده از جنس لوله پلی اتیلن به قطر 250 میلیمتر و با طول حفاری با لوله گذاری 127 متر به پایان و در مسیر بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه چهار، عملیات توسعه لوله گذاری شبکه دفع فاضلاب کوی ولیعصر(عج) واقع در محله ارزنان با اعتباری بالغ بر 444  میلیون ریال و با هدف دفع بهداشتی فاضلاب و خدمات رسانی به اهالی محل مذکور تکمیل گردید. در این عملیات با استفاده از جنس لوله پلی اتیلن به قطر 250 میلیمتر و با طول حفاری با لوله گذاری 171 متر به پایان و در مسیر بهره برداری قرار گرفت.

صفحات