چاپ مطلب
شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان
28 مرداد, 1398 - 19:54

راه اندازی سامانه های 1522، 122 و تله متری؛ دستاورد بزرگی برای صنعت آب و فاضلاب است

مدیر عامل آبفای گلستان از سامانه های 1522، 122 و تله متری آبفای استان اصفهان بازدید کرد.
در جریان این بازدید که روز چهارشنبه 12 دیماه جاری صورت گرفت مهندس محمد هادی رحمتی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به همراه مهیار خسروی معاون بهره برداری این شرکت از سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین (1522)، سامانه امداد و حوادث (122) و مرکز تله متری و هوشمندسازی شبکه های توزیع آب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان بازدید کردند و از نزدیک با چگونگی فعالیت این سامانه ها و دستاوردهای آن آشنا شد.
مدیرعامل آبفای استان اصفهان در این بازدید، طراحی نرم افزارهای مورد نیاز و راه اندازی سامانه های یاد شده را دستاورد بزرگی برای صنعت آب و فاضلاب قلمداد کرد که با تکیه بر تخصص وظرفیت نیروهای بومی به دست آمده است.
مهندس هاشم امینی افزود: سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین (1522) که از آبان ماه سال 1395  با هدف ارائه خدمات 22 گانه فروش و پس از فروش انشعاب راه اندازی شد، نقش مهمی در جهت تکریم ارباب رجوع، کاهش زمان رسیدگی به درخواست ها و حذف رفت و آمدهای غیر ضرور در سطح 92 شهر تحت پوشش ایفا کرده است.
وی گفت: از اردیبهشت امسال نیز امکان ثبت درخواست لوازم کاهنده مصرف آب به عنوان خدمت بیست وسوم به قابلیت های سامانه 1522 افزوده شد و شهروندان سراسر استان اصفهان می توانند از طریق تماس تلفنی با این سامانه و فشردن کلید شماره 8 ، درخواست خود را برای خرید لوازم کاهنده مصرف ثبت کنند.
مدیرعامل آبفای استان اصفهان افزود: بررسی های اولیه نشان می دهد میانگین مصرف آب مشترکینی که لوازم کاهنده مصرف دریافت و نصب کرده اند بیش از 20 درصد کاهش یافته است.
 

حوزه: 
مدیرعامل
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]